

Slika nije pronađena
Nakon uspješno rasprodane europske turneje prošle godine, jedna od najuzbudljivijih i najuspješnijih svjetskih izvođača, Shakira, najavljuje spektakularan koncert u Zagrebu 11. svibnja. U sklopu svoje The Sun Comes Out turneje održati će koncert u zagrebačkoj Areni i ispuniti snove svih obožavatelja ove latino dive. Shakira će na turneji promovirati i aktualni album “Sale El Sol”.
Ovogodišnja turneja, na kojoj promovira svoj novi album, a na kojem se nalazi i najzaraznija pjesma prošloga ljeta, Waka Waka, nastavlja pomicati granice koncertnog iskustva, donoseći fanovima spektakularno iskustvo. Njena dvosatna izvedba je mješavina plesne glazbe, divnih balada i snažnog rocka dok su njeni su koncerti najbolji dokaz zašto je upravo ona jedna od istinskih glazbenih zvijezda.
Prodaja ulaznica započinje u petak 25. veljače u 8 sati.
Ulaznice za ovaj koncert u prodaju kreću u petak, 25. veljače na svim ovlaštenim prodajnim mjestima Eventima, a mogu se kupiti i online na www.eventim.hr.
Ulaznice su podjeljene u nekoliko kategorija:
Fan Pit: 400 kn
Sjedenje tribina dolje 1: 400 kn
Sjedenje tribina dolje 2: 350 kn
Sjedenje gornja tribina: 300 kn
Stajanje: 330 kn
Loža: 750 kn
Pročitajte još:
Shakira osvojila 13 nominacija za nagradu Billboard Latin Music Awards
${intro}