

Let 3 objavio spot za pjesmu „Mama ŠČ!“
V.F.
13.03.2023
Slika nije pronađena
Foto: Teen385
komentari
Prije mjesec, riječka rock grupa Let 3 je pobijedila na Dori s pjesmom Mama ŠČ! kojom će predstavljati Hrvatsku na ovogodišnjoj Euroviziji. Njihov je nastup podigao prašinu i postao glavna tema rasprava. Moramo priznati, teško je na njega ostati ravnodušan, a pjesma je izazvala zanimanje i među stranom publikom.
U trendu


Nekima se sviđa, nekima baš i ne, ali hrvatski predstavnici već dugo nisu bili ovoliko zamijećeni na Euroviziji.
Napokon stigao i spot
Sada je pjesma Mama ŠČ! konačno dobila i glazbeni spot iza kojega stoji poznati hrvatski redatelj Radislav Jovanov Gonzo. Spot je snimljen u Zagrebu, a i njemu se uz članove grupe Let 3 pojavljuje i glazbenica i drag umjetnica Jovanka Broz Titutka.
Let 3 će tako na Euroviziji nastupati s pjesmom Mama ŠČ! u prvoj polufinalnoj večeri koja će se održati u utorak, 9. svibnja u 20 sati.
Više iz rubrike

Aplikacija za plaćanje više nije u funkciji, studenti opet nasamareni: SC se ograđuje

Nisi se naspavala otkako je ljeto počelo? Uz ova 4 savjete lakše ćeš zaspati tijekom vrućih ljetnih noći
10:56 / 12.07.2024.

Sveučilišni događaj kojem se svi vesele – otvorena Kampusijada pod sloganom "Od studenata za studente"
12:25 / 16.05.2024.

Što je bilo prvo: kokoš ili jaje? Znanstvenici objasnili što bi mogao biti konačan odgovor na nerješivu zagonetku
15:52 / 29.02.2024.