

Pogodite što Avril Lavigne želi za Božić
teen385
8.12.2011
Slika nije pronađena
Foto: Teen385
komentari
Avril Lavigne pojavila se na MTV-ju i dekorirala božićne kolačiće. Tom je prigodom razgovarala o kuhanju i željama za Božić.
U trendu


'Obožavam kuhati. Kada sam na turneji kuham. Kuham u autobusu za sebe i sve članove benda', rekla je Avril.
Na pitanje što želi za Božić rekla je: 'Želim set noževa, novih noževa jer mi trebaju bolji od ovih koje imam trenutno.'
Spomenuvši darove obožavatelja rekla je da je najčudniji koji je dobila vjenčana haljina iz Koreje, a najdraže su joj knjige s fotografijama s koncerata.
Inače, prošlog je mjeseca Avril u jednom hotelu u Hollywoodu upala u svađu s jednom ženom. Situaciju je želio smiriti njezin dečko Brody Jenner, međutim žena je uzela staklenu bocu i opalila ga po glavi. Na kraju su i liječnici i policija imali posla.
Više iz rubrike

Sasvim drugačija Avril Lavigne
10:59 / 05.03.2012.

Avril Lavigne snimila spot za novu pjesmu
17:49 / 13.09.2011.

Avril će u New Yorku predstaviti svoju liniju odjeće
11:34 / 29.08.2011.