Slika nije pronađena

Johnny Depp u sasvim je novoj furki - pije, zavodi, tulumari i svima oko sebe pravi probleme. Srećom, samo kao lik u svom novom filmu.

Naime, Johnny Depp dobio je ulogu Paula Campa koji je lik u romanu 'The Rum Diary', koji je  adaptiran u film. Knjigu je napisao poznati američki novinar Hunter S. Thompson, a film je snimljen još 2009. godine, ali tek sada kreće u kina.

Film prati Paula Campa, novinara koji kasnih pedesetih napušta New York i dolazi u San Juan, gdje upoznaje bogatog biznismena koji od njega naručuje novinske tekstove. Camp ubrzo razotkriva njegove sumnjive poslove i osjeća moralnu obavezu da ga raskrinka.

Glavnu žensku ulogu ima mlada glumica Amber Heard ('All The Boys Love Mandy Lane'), a u SAD-u će premijera filma biti 28. listopada.

johnny depp The Rum Diary Amber Heard

Još vijesti