Student kupio stari školski autobus i pretvorio ga u predivnu mini-kuću
L.B.
27.04.2022
Slika nije pronađena
Foto: Teen385
Pretvorio je stari školski autobus u predivan dom – i sve to uz nevelik budžet.
Student dizajna iz Knoxvillea, Caleb Brackney, svoj je dom iz snova izgradio sa samo 10 tisuća dolara (malo preko 70 tisuća kuna) koje je uspio uštedjeti.
25-godišnjak je na Facebook "tržnici" kupio "umirovljeni" školski autobus za samo 300 dolara (nešto više od 2000 kuna) i šest ga mjeseci pretvarao u dom iz snova, u skladu s vlastitim financijskim mogućnostima, piše Metro.co.uk.
Između predavanja, Caleb je vikende i večeri provodio u renoviranju autobusa, a prvog kolovoza uselio je u dovršenu mini-kuću na kotačima.
Caleb trenutno studira na diplomskom studiju arhitekture i krajobraznog dizajna, a prije toga dovršio je dodiplomski studij unutarnjeg dizajna koji mu je omogućio da stručno i s mnogo ukusa sredi svoj novi dom.